Držíme kurz! I když se nepovedlo vyjednat koalici změny.

Držíme kurz! I když se nepovedlo vyjednat koalici změny.

Piráti na Praze 8 vyvinuli maximální snahu o vytvoření koalice pozitivní změny. Usilovali jsme o koalici na stejném půdorysu jako je koalice na Magistrátu a partnerům jsme nabídli konkrétní, férové uspořádání Rady, které však nebylo ze strany TOP 09 a STAN akceptováno.

S koalicí minulosti, které dominuje ODS s Patrioty a která se opírá o hlasy ANO nesouhlasíme. Podílí se na ní strany, respektive lidé, kteří nesou zodpovědnost za současný neutěšený stav Prahy 8. Ti mají za sebou prokazatelně špatná rozhodnutí, například v podobě nedostatečně připraveného pořízení nové radnice.

V programovém prohlášení koalice minulosti zcela schází zapojení veřejnosti do chodu Městské části a zastupitelé za ODS jasně ukázali svůj postoj, když na prvním zasedání zastupitelstva zrušili interpelace občanů. My občanům rozhodně naslouchat budeme, jsme tu přeci pro ně.

Alice Hamalová

Do opozice dnes odchází liberální strany a nastupují konzervativní euroskeptici. Piráti však budou ve spolupráci s našimi kolegy na Magistrátu pracovat pro občany Prahy 8.

Děkujeme, že jste nás na ně pustili!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články