Annu Filínovou střídá v zastupitelstvu Jan Kolátor

02. 02. 2022
Annu Filínovou střídá v zastupitelstvu Jan Kolátor

Ze zdravotních důvodu v polovině ledna rezignovala na svůj mandát zastupitelky a členy komise pro sociální věci, seniory a národnostní menšiny Anna Filínová. V zastupitelstvu jí nahradil Jan Kolátor.

“Chtěl bych poděkovat Aničce Filínové, která to s námi táhla jako Pirátka a zastupitelka na osmičce takříkajíc od začátku. Aničce vděčíme za organizaci prvních setkání Pirátů v Praze 8 koncem roku 2017, za práci v místním předsednictvu, v zastupitelstvu, v komisi a za řadu dalších iniciativ. Chci jí tímto za celý zastupitelský klub Pirátů i za celé naše místní sdružení poděkovat a popřát především hodně zdraví,” říká předseda zastupitelstkého klubu Michal Novák.

“Na rozdíl od Aničky která byla skvělá v sociální oblasti, bych se rád zaměřil spíš na oblast bezpečnosti a také na oblast nové výstavby na Praze 8, což je stále žhavé téma,” říká nový zastupitel Jan Kolátor.

Jan Kolátor dnes na jednání zastupitelstva složil slib zastupitele. Kromě toho je od začátku tohoto volebního období členem komise pro bezpečnost a prevenci sociálně patologických jevů a je také prvním místopředsedou místního sdružení. Pracuje v Národní technické knihovně a pro další knihovny (i mimo Prahu), věnuje se nasazování OS do praxe.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články