My máme odvoleno. A co vy?

08. 10. 2021
My máme odvoleno. A co vy?

Začaly volby do Poslanecké sněmovny. V mnohých volebních místnostech vznikají už od 14 hodin fronty. Chodí mladí i starší. Věříme, že ty výsledky pak budou stát za to. A že naše země začne mít konečně zase nějakou budoucnost.

Hned v brzkých odpoledních hodinách odvolila lídryně pražské kandidátky Olga Richterová, dvojka Jakub Michálek, čtyřka Ondřej Profant i pražský primátor Zdeněk Hřib.

“Odvoleno! Všude okolo bylo hned po otevření volebních místností živo a mám z toho velkou radost. Vždyť jde o hodně. Ale měla jsem opravdu dobrý pocit, že tady je velká touha po změně. Cítím naději!,” napsala na svůj Facebook Olga Richterová.

“Odvoleno hned ve 14:00. Před volební místností už byla fronta. Velká spousta lidí. Vypadá to, že je tu obrovská poptávka po změně. Nenechte propadnout svůj hlas, kterým ovlivníte, jakou cestou bude směřovat naše země v dalších 4 letech!,” popsal na svém Facebooku svoji volbu primátor Zdeněk Hřib.

My už máme odvoleno také. A co vy? Nezapomeňte, že volební místnosti se dnes uzavřou ve 22 hodin, otevřeny pak budou zase v sobotu ráno od 8 do 14 hodin. Jestli nevíte do které jít volební místnosti, využijte tuto aplikaci.

PS: Nezapomeňte si zkonstrolovat svoje volební lístky. V několika případech na Praze 8 se totiž stalo, že chyběla naše kandidátní listina. Vždy se můžete spolehnout na volební lístky, které dostanete ve volebních místnostech.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články