Podpořte nás, podpořte lepší Prahu 8!

11. 04. 2022
Podpořte nás, podpořte lepší Prahu 8!

Chceme Prahu 8 proměnit k lepšímu. Představujeme si osmičku bezpečnější, modernější, kulturnější. O tom, jaká ale nakonec bude doopravdy, rozhodnou podzimní komunální volby. A tedy i kampaň, na kterou potřebujeme dostatek financí.

Pokud i vy věříte, že se nám všem na osmičce může žít mnohem lépe, podpořte nás, prosím, jakoukoliv částkou na webu https://bit.ly/pirati8VOLBY2022 nebo použijte QR kód výše pro okamžitou platbu skrze Váš internetbanking.

“Piráti vznikli z ničeho a navzdory všem nepřátelům. Trvalo to více jak deset let, ale dokázali jsme, že můžeme fungovat maximálně demokraticky a přitom být významnou politickou silou v České republice. Po tvrdě zaplacené zkušenosti můžeme být silnější, když ji správně uchopíme a zhodnotíme. Díky darům teď budeme moci v Praze 8 růst a rozvíjet se, připravit kvalitní kampaň a věříme, že po volbách budeme moci měnit i naší městskou část Praha 8 k lepšímu. Každý jeden dar využijeme co nejlépe v práci za lepší budoucnost. Za to ručím!,” slibuje Martin Štěrba, lídr pirátské kandidátky a předseda místního sdružení Praha 8.

I Vy takto můžete i tou nejmenší podporou ovlivnit budoucnost svého bydliště. A my každou korunu investujeme do toho, abychom pro vás potřebné změny mohli dát po volbách hned do pohybu.

Děkujeme.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články