Praha 8 patří k nejzelenějším částem Prahy, stromy do města patří

04. 09. 2022
Praha 8 patří k nejzelenějším částem Prahy, stromy do města patří

Osmička patří k nejzelenějším částem Prahy. Vzrostlé stromy, zelené plochy jsou to nejcennější, co uprostřed města máme a je třeba se o ně náležitě starat. Chceme, aby Praha 8 byla místem, kde se lidé cítí dobře. Místem, které má uklizené ulice a je oblíbenou částí moderní evropské metropole. Chceme bojovat proti přehřívání a znečišťování ovzduší smysluplnou organizací dopravy. Budeme pečovat o stávající zelené plochy a podporovat výsadbu nových. S hlavním městem budeme pracovat na vzniku nového parku Maniny.

Dlouhodobě kritizujeme současné vedení v čele s ODS, které se o zeleň neumí starat. Podezřelé zakázky na pokácení dvou stromů a úklid několika větví za půl milionu musí skončit. Osmička se musí zbavit neuklizených zákoutí, které hyzdí zdejší ulice. A je jedno, komu ta místa patří. Budeme tlačit na vlastníky, aby to napravili a uklidili. Kontejnery na odpad patří pod zem nebo do ohrádek. V jiných městech to jde a není důvod, aby Praha 8 byla pozadu.

Všechny naše plány pro Prahu 8 si můžete přečíst tady.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

My máme odvoleno, a co vy?
23.09.2022

My máme odvoleno, a co vy?

Začaly volby do zastupitelstev městské části i hlavního města Prahy. V mnohých volebních místnostech vznikají už od 14 hodin fronty. Chodí mladí i starší. Věříme, že ty výsledky pak budou stát za to. Hned během...