Doprava musí fungovat pro všechny

13. 09. 2022
Doprava musí fungovat pro všechny

Bez dopravy to prostě nejde! To víme všichni. Chodci, cyklisté i automobilisté musí mít rozumné podmínky. Zásadní je na Praze 8 parkování, chceme proto podpořit výstavbu P+R parkovišť a jejich napojení na hromadnou dopravu. Mluvíme například o novém velkém parkovišti u Sedlce u dálnice D8 a jeho napojení na tramvaje směrem Zdiby a Kobylisy a pak dále do centra.

Hromadná doprava je v každém městě naprosto klíčová. Jsme pro výstavbu tramvajových tratí do Bohnic, z Ďáblic do Čakovic a prodloužení tramvají z Kobylis přes Zdiby do Sedlce. Důležité je také dokončení vnějšího i vnitřního okruhu. Ve spolupráci s hlavním městem uděláme maximum pro to, aby byly tyto důležité stavby dokončeny. Nebude to hned, ale důležité je, aby se konečně začalo stavět. Budeme podporovat sdílenou dopravu - je třeba vytvořit místa pro parkování sdílených dopravních prostředků, aby nepřekážely chodcům a řidičům. A elektromobilita? Jsme jednoznačně pro a podpoříme výstavbu dalších dobíjecích stanic na osmičce.

Moc děkujeme, že budete 23. a 24. září volit Piráty. Jsme jediná strana bez korupce a máme odvahu řídit Prahu 8 správně.

Všechny naše plány pro Prahu 8 si můžete přečíst tady.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

My máme odvoleno, a co vy?
23.09.2022

My máme odvoleno, a co vy?

Začaly volby do zastupitelstev městské části i hlavního města Prahy. V mnohých volebních místnostech vznikají už od 14 hodin fronty. Chodí mladí i starší. Věříme, že ty výsledky pak budou stát za to. Hned během...