Tohle je arogance, koaliční zastupitelé nedorazili na poslední jednání zastupitelstva

21. 09. 2022
Tohle je arogance, koaliční zastupitelé nedorazili na poslední jednání zastupitelstva

Na jednání zastupitelstva Prahy 8 se omluvilo 25 lidí, většinou z koaličních řad. Z ODS byl přítomen pouze starosta Gros (tj. jeden z devíti), z TOP09 a STAN pouze radní Slabihoudek (tj. jeden ze šesti), z ANO pouze pan Nepil (tj. jeden z osmi), z Patriotů nedorazil nikdo. Po pár minutách bylo proto jednání zastupitelstva ukončeno z důvodu neusnášeníschopnosti. Je to vizitka, jak členové koalice pracují pro lidi. Vyhodit peníze za zbytečnou práci úředníků, to by koalici šlo.

“Tohle je fakt vrchol arogance ze strany koalice v čele s ODS. Dva dny před volbami,” říká náš kandidát na starostu Martin Štěrba.

“Arogance hlavně vůči voličům. Praha 8 nemá podle současné rady evidentně co řešit. ODS, TOP/STAN, ANO a Patrioti. Předpokládám, že jejich voličům je to bohužel jedno,” říká předseda současného zastupitelského klubu Pirátů Michal Novák.

“Arogance je hodně slabé slovo. Tohle je od ODS a spol. zdvižený prostředníček směrem ke všem ostatním zastupitelům a hlavně občanům Prahy 8,” říká pirátská kandidátka do zastupitelstva Karolína Gattermayerová.

“Přemýšlím, kdo ze starostů na konci svého období udělal větší překvapení. Jestli ten současný, který svolal zastupitelstvo, které se nakonec nekoná. Nebo ten minulý, který si nechal schvalovat smlouvy s developery těsně před volbami… Oboje je špatně, přitom stačilo napsat – hele nejezděte, stejně vás nebude dostatek. Praha 8 nemá co řešit,” říká pirátský zastupitel Jan Kolátor.

Děkujeme, že budete volit ty, kteří se za vás perou na zastupitelstvech. Piráti jsou jediná strana bez korupce a jsou jediná strana, která má odvahu řídit Prahu 8 správně.

Všechny naše plány pro Prahu 8 si můžete přečíst tady.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

My máme odvoleno, a co vy?
23.09.2022

My máme odvoleno, a co vy?

Začaly volby do zastupitelstev městské části i hlavního města Prahy. V mnohých volebních místnostech vznikají už od 14 hodin fronty. Chodí mladí i starší. Věříme, že ty výsledky pak budou stát za to. Hned během...