Rekonstrukce Náměstí Na Stráži na Bulovce začala kolonami, radnice mohla být aktivnější v komunikaci

Rekonstrukce Náměstí Na Stráži na Bulovce začala kolonami, radnice mohla být aktivnější v komunikaci

Řada z vás mi dnes poslala podobnou fotku. Dnes ráno se totiž začalo s opravou Náměstí Na Stráži na Bulovce, která potrvá celý říjen. Během celého dne vznikaly na silnicích obří kolony. Je mi jasné, že vás to štve. I mě to štve, ale musí se to opravit - asfalt je tady v příšerném stavu, a je třeba ho vyměnit.

I když jsem zaznamenal komunikaci ze strany městské části, radního pro dopravu i předsedy komise pro dopravu, nemyslím si, že byla dostatečná. Mnozí totiž technicistní seznam toho, co následující měsíc nebude možné, nepochopili.

Zkusím to zjednodušit. Rekonstrukce bude probíhat ve čtyřech etapách, během kterých budou postupně opravovány jízdní pruhy a to jak směrem do centra, tak i směrem do Kobylis. Největším strašákem následujícího měsíce je, že nebude možné z ulice Zenklova a z ulice Bulovka možné jet směrem na Čertův vršek.

Všem řidičům následující měsíc doporučuji, aby se křižovatce vyhnuli a pokud je to alespoň trošku možné, aby jí nějakým způsobem objeli. Jinak totiž riskují, že tady zůstanou stát v koloně, a budou u toho jistě sprostě nadávat.

Věřím, že to zvládneme, a za měsíc tady bude hotovo.

Všechny další informace najdete na https://bit.ly/OpravaNamestiNaStrazi.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články