MČ Praha 8 utrácí statisíce za zbytečné reportáže v TV Praha

MČ Praha 8 utrácí statisíce za zbytečné reportáže v TV Praha

Myslíte si, že soukromá stanice PRAHA TV natáčí všechny ty leckdy zbytečné reportáže protože sama chce? Není tomu tak – politici z městských částí si rádi za tuto službu platí, a to hlavně proto, aby zvyšovali své PR.

MČ Praha 8 v tomto není výjimkou – v letošním roce si zaplatila za svojí sebeprezentaci 135 000 Kč, v loňském roce dokonce 270 000 Kč. Data vycházejí z veřejného registru smluv. Za tyhle peníze dostává pořad, který se vysílá dvakrát denně od pondělí do neděle. Nutno podotknout, že jeden z časů je velmi “lukrativní” - pořad se totiž vysílá ve 4:23 ráno.

Na vysvětlenou: Městská část Praha 8 si u Praha TV objednává měsíčník Expres Prahy 8. Jedná se o moderovaný pořad sestávající se ze 4 reportáží a souhrnu zpráv, pozvánek na akce o stopáži 10 minut.

Vládnoucí kalice ODS, TOP09+STAN a Patriotů pro Prahu s tichou podporou hnutí ANO neustále opakuje, že rozpočet je neustále napjatý a naše městská část nemá dostatek finančních prostředů. Proto tedy příliš nerozumím tomu, proč jsme za dva roky utratili téměř 400 tisíc korun za pár reportáží, které nám nepřinesly vůbec nic.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články