Do nového roku s novým předsednictvem, předsedou byl zvolen Martin Štěrba

Do nového roku s novým předsednictvem, předsedou byl zvolen Martin Štěrba

Do nového roku vstupujeme s novým předsednictvem našeho místního sdružení. Předsedou byl zvolen Martin Štěrba, prvním místopředsedou Jan Kolátor a dalšími místopředsedy Alice Hamalova, Mahu Opletalová a Jan “Marvel” Horn.

“Musíme se připravit na pozitivní změnu ve společnosti. V Praze máme reálnou šanci vyhrát volby do Sněmovny v roce 2021. Pro magistrát i pro nás v městských částech budou sněmovní volby generálkou volební komunální kampaně. Měli bychom před sebou i před voliči umět velkou část programu naplnit a neměli bychom se bát přiznat, že některé věci jsme zkrátka splnit nemohli, protože jsme v opozici. Měli bychom se připravovat na to, jak to bude u nás na osmičce vypadat po příštích volbách,” říká nový předseda místního sdružení Praha 8 Martin Štěrba.

Přidejte se k nám!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vaše8: Pět otázek tentokrát pro Michala Nováka
11.03.2021

Vaše8: Pět otázek tentokrát pro Michala Nováka

Rada Prahy 8 podle Piráta Nováka neinvestuje, nic nestaví a koneckonců nic nedělá. V současné době by se měla zaměřit především na pomoc potřebným. Za jeden z největších problémů Osmičky považuje nedostavěnou budovu Nové Palmovky,...

PF 2021
23.12.2020

PF 2021

Během nadcházejících svátkům zkusme politiku hodit za hlavu, a užijme si klidné a pohodové Vánoce.